Jak ściągnąć muzykę z Youtube?

0
Jak ściągnąć muzykę z Youtube?

Jak legalnie ściągnąć muzykę z YouTube?

Ten artykuł kierujemy do osób, które są zainteresowane pobieraniem muzyki na posiadane przez siebie urządzenia.. Zapraszam do zapoznania się z poniższym wpisem.

Pewnie nie raz zastanawialiście się jak ściągnąć muzykę z YouTube na komputer? Istnieje wiele sposobów na pobieranie muzyki z yt. Jednym z nich jest skorzystanie z usługi 4K Download Online.

4K Download Online

Aby skorzystać z tej funkcji należy:

  • Wejść na stronę YouTube i uruchomić aplikację mobilną.
  • Następnie należy wyszukać odpowiedni utwór audio w wyszukiwarce.
  • Później kopiujemy link adresu z przeglądarki.
  • W tym czasie otwieramy także stronę online.4kdownload.com – Serwis do Pobierania Plików z YouTube w przeglądarce.
  • Wklejamy link adresu naszego utworu i wybieramy odpowiedni format. Jest to ważna kwestia, ponieważ wpływa ona jakość muzyki, która będzie odtwarzana z naszego urządzenia. Istnieją trzy formaty: MP3, M4A, lub OGG.
  • Ostatecznie klikamy przycisk „Pobierz”. rozpocznie się wtedy pobieranie pliku.

O tym, czy plik pobiera się poinformuje nas odpowiednie okno. Wskaże nam także ile procent pliku już się pobrało. Cierpliwe czekamy, aż zakończy się ta operacja i klikamy ikonkę chmury. Tą opcją można dowolnie zapisać utwór na komputerze lub innym urządzeniu.

Jeżeli chcemy pobierać całe playlisty lub kanały można skorzystać z aplikacji  4K Video Downloader lub 4K YouTube to MP3. Ułatwi to nasze pobieranie i poprawi jego jakość.

Pobieranie muzyki z YouTube

2conv Online

Następnym sposobem na ściąganie piosenek z YouTube jest konwerter tej strony internetowej. Prawidłowa nazwa wspomnianego konwertera to  ‚2conv Online wideo do mp3’. Za jego pomocą można ściągać pliki na formant mp3 i mp4. Aby skorzystać z tego sposobu należy wkleić link URL z YouTube w obszar wklejania na naszej stronie. Po tym etapie konwersacja rozpoczyna się ekspresowo. Można pobierać muzykę o dużych rozmiarach. Jest to darmowa usługa. Nie wymaga ona rejestracji i logowania. To świadczy o jego prawidłowości i łatwości w użyciu.

Clip Converter

Clip Converter jest kolejną aplikacją na pobieranie muzyki z yt. Na samym początku należy wejść na stronę internetową: www.clipconverter.cc. Następnie wklejamy adres naszego utworu. W zakładce „Konwertuj wybieramy interesujący format pliku. Mamy do wyboru następujące formanty: MP3, M4A oraz AAC. Po wybraniu odpowiedniego formantu otworzy się nowy pakiet ustawień. Jest to najczęściej tryb audio. Wybieramy dogodny dla nas fragment. Używamy do tego tagów ID3 v2. Później wybieramy opcję „Start„. W krótkim czasie można przejść do pobierania pliku.

JDownloader

Chciałabym także zapoznać Was z multiplatformowa aplikacja do pobierania plików, którą jest JDownloader. Po jej uruchomieniu należy przejść do zakładki Zbieracz linków. Wybieramy przycisk z poleceniem „Dodaj nowe linki”. Znajduje się on w lewym dolnym rogu aplikacji. Wklejamy adres i klikamy przycisk „Kontynuuj„. W okienku Zbieracza Linków dostępny jest cały pakiet, na którym poza interesującym nas audio, jest także jego opis, okładka oraz plik wideo. Prawym przyciskiem myszy wybieramy interesującą nas opcję i rozpoczynamy pobieranie.

5KPlayer

Ostatnim moim sposobem na pobieranie muzyki z yt jest aplikacja 5KPlayer. Jest to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny. Odtwarza on nagrania w takich jakościach jak 4K, 5K oraz wielu innych. Pozwala na organizację zgromadzonych multimediów. Zawiera także wbudowane funkcje służące do pobierania klipów wideo z popularnych serwisów internetowych jak np. YouTube.

Podane przeze mnie sposoby są jednymi z wielu możliwości pobierania muzyki z Internetu. Powyższe metody są łatwe do zastosowania. Niemal każdy użytkownik jest z nich zadowolony. Każdy użytkownik może podążyć za instrukcją obsługi podanych powyżej metod ściągania utworów z YouTube.

Myślę, że rozjaśniłem kwestię ściągania muzyki z YouTube. Zachęcam wszystkich do skorzystania z powyższych sposobów pobierania muzyki na swój komputer, telefon czy inne urządzenie. Pozwolą one cieszyć się z wygody i umilą wolny czas. Program automatycznie przeniesie nas do zakładki Pobieranie gdzie możemy śledzić progres, gotowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here